Gólyatábor élménybeszámoló
2016-09-28
Szakmai délután az OK Oktatási Központban a Kutatók éjszakájához kapcsolódóan
2016-10-01

Fáy Siker Tábor

A mintaiskola tanulói az idén is részt vehettek a Fáy Siker Táborban, Balatonszemesen az OTP Hotel és Oktatási Centrumban. A hat nap során egy ingyenes pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási tréningeket is tartalmazó nyaralást kaptak ajándékba diákjaink. A fiatalok megismerkedtek Fáy Andrással és az Európai Unió működésének alapjaiba is betekintést kaptak.

Az egyik nap programjában a gyerekeket a sikeres vállalkozás világába kalauzolták el. Kezdték mindezt egy időutazással, ahol saját felnőtt kori életüket mutatták be. Megismerkedtek a sikeres vállalkozáshoz szükséges attitűdökkel, készségekkel, ami olyan jól sikerült, hogy rögtön bele is vágtak a cégépítésbe. És itt még nem állt meg az élet, hiszen jól tudják már ők is, hogy a sikeres vállalkozáshoz elengedhetetlen a jó reklámkampány, amit minden egyes csapat kiválóan megtervezett.

Sok élménnyel és baráttal gazdagodva tértek haza tanulóink a táborból.