IKSZ az MSOSZ-nél
2016-10-20
Operakaland
2016-10-23

Iskolabörze Rákosmentén

Iskolánk csatlakozott a 2016. október 18-án megrendezett Sulibörzéhez, amelyet a XVII. kerületi Újlak Általános Iskolában tartottak. Az érdeklődők megismerhették a Budai színes kínálatát a képzések, programok, idegen nyelvek terén, a vidám hangulatú standnál kérdezhettek az iskolát képviselő tanároktól, Kántor Mónika Csilla tanárnőtől és Keszy-Harmath Dániel tanár úrtól, valamint Bajusz Éva 10. D és Lovass Attila 9. A osztályos tanulóktól. A kreatív nyolcadikos diákok ezúttal is rajzolhattak, nyomot hagyva a Budainak, megnézhették gólyatábori és nyílt napi videóinkat, és még ajándékokat is kaptak.

A szervezők munkáját segítették az OTP Fáy András Alapítvány munkatársai is, valamint Horváth Pál rendszergazda és László Istvánné gyakorlati oktatásvezető.