Angol műfordító verseny
2016-12-11
Mikes Kelemen történelem verseny
2016-12-11

OK Pedagógus Klub

A 2015. szeptember 1. és 2017. augusztus 31. között zajló projekt keretében az OTP Fáy András Alapítvány szakemberei által kifejlesztésre került az un. OK Karrier Program, mely a mai általános és középiskolás fiatalok munkaerő-piaci lehetőségeinek növelésére nyújt középtávú megoldást.

A szakemberek és a tréningeken részt vevő magyarországi és romániai diákok véleményét és beszámolóját is megismerhette az OK Pedagógus klubbon résztvevő 15 kolléga.

Dr. Fábri György „Segítenek-e az egyetemi rangsorok a karrierépítésben?” című rendkívül érdekfeszítő, egyben szórakoztató előadását követően szintén egy slágertéma került a fókuszba. A rendezvény másik meghívott vendége, Tompa Tamás mentor a negyedik ipari forradalom által befolyásolt munka világának egyik elengedhetetlen új tudáseleméről mesélt az érdeklődőknek a „Kódolás – Piacképes tudás a XXI. században” című különleges előadásában.

A közelgő ünnepekre való tekintettel karácsonyi hangulatot idéző Gasztro Klub zárta a rendezvényt.