Sítábor
2017-02-08
Szakmai témahét a Tudatos fogyasztás jegyében
2017-02-08

Sportéjszaka

2017. február 3-án pénteken este 8-kor kezdetét vette a Budai Középiskola első sportéjszakája. A beléptetés és a megnyitó után a lelkes, sportolni vágyó diákokból és tanárokból álló társaság szombat hajnali fél 6-ig űzte kedvenc sportjait. Jó hangulatú mérkőzések voltak fociból, kosárlabdából, pingpongból, illetve az A épület tornatermében megállás nélkül ment az éjszaka legnépszerűbb sportja, a röplabda. Lehetőség volt görkorcsolyázásra a földszinti folyosókon, illetve az ebédlőben, amellett, hogy mindenki talált magának finom elemózsiát, lehetett különböző társasjátékokkal is játszani. A jó hangulatot hajnalig tartó beszélgetések tarkították. Köszönjük a főszervező kollégáknak: Heits Anitának, Bura Annamáriának, Kriston Attilának és Giczi Imrénének.