Az Anonymus iskolai történelem verseny végeredménye
2017-03-02
Tanulj SzakMÁ-t pályaorientációs börze
2017-03-11

Európai uniós vetélkedő

Iskolánk pályázik az Európai Parlament Nagykövet Iskolája címre, és e program keretein belül 2017. március 8-án szerdán rendeztük meg az európai uniós vetélkedőt a B épületi aulában. A kvízjáték izgalmai mellett a csapatoknak be kellett mutatniuk egy szabadon választott uniós országot, szaladgálós keresés révén szelfizniük európai uniós fejlesztéseket jelző táblákkal, megoldaniuk egy az EU történetéről szóló rejtvényt, illetve puzzle-t kirakniuk. A jó hangulatú délutánon 9 csapat jelent meg. Az I-III. helyezett csapatok tagjai közül sorsoltuk ki az európai uniós junior nagyköveteket, akik megbízatása ezzel megkezdődött.

I. helyezett: 11. ab és 9. f vegyes csapata
II. helyezett: 9. c csapata
III. helyezett: 9. a és 10. e vegyes csapata

A szervezők: Kántor Mónika Csilla, Gombos Zsófia és Soós Györgyi tanárnők, valamint Keszy-Harmath Dániel tanár úr.