Európai uniós vetélkedő
2017-03-10
Tárlatlátogatás
2017-03-11

Tanulj SzakMÁ-t pályaorientációs börze

2017. március 7-én a MOM Sport- és Kulturális Központban rendeztek pályaorientációs börzét Tanulj SzakMÁ-t címmel. A rendezvényre a Budai Középiskola közel 300 diákja is ellátogatott. Iskolánk standjánál modern eszközöket tekinthettek meg és próbálhattak ki az érdeklődők, amelyekkel a szakképzésben tanuló diákjaink dolgoznak a tanórákon és a szakmai gyakorlatokon. Az előadások palettája igen színes volt az általános karriertanácsadástól kezdve a konkrét cégek bemutatkozásán át a szakmai kerekasztal-beszélgetésekig.
Iskolánkat képviselte Répásy Nóra tanárnő, Keszy-Harmath Dániel tanár úr, Sors Ádám és Lovass Attila 9. a osztályos tanulók, valamint Czeglédi Tamás, Návai Simon és Tokaji Márton 10. bk osztályos diákok. Iskolánk részéről a főszervező László Istvánné szakmai igazgatóhelyettes volt.