Fogyasztóvédelmi verseny siker
2017-04-23
Fakultáció 2017/2018
2017-04-24

Meglepetés a magyar speciális olimpikonoknak

A  speciális olimpia magyar résztvevőit a Magyar Sport Házban ünnepélyes keretek között fogadták. Az eseményre elkészült az az óriás fa, amelyen magyar iskolások üzeneteit lehet elolvasni, amelyeket a speciális olimpikonoknak szántak.

“Te mit üzensz?” – ezzel a mottóval indult az az akció, amelyet a Magyar Speciális Olimpia Szövetség (MSOSZ) hirdetett meg néhány hónappal ezelőtt, hogy a Téli Világjátékokon szereplő csapatnak meglepetést szerezzen.
A magyar diákok leveleinek-üzeneteinek „begyűjtése” után a végső kompozíciót a BGSZC Budai Középiskolájának rajzszakkörös diákjai valósították meg. A fogadáson egyértelmű volt, hogy nagyon tetszett mindenkinek az üzenetekből összeállított kompozíció. Sokan olvasgatták a rövid üzenteket, és mindenki előtte „fényképezkedett”.