Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola cím átadása
2017-04-27
KézenFogva Ballagunk
2017-04-29

Mintaiskolás programok a diáknapon

Az OTP Fáy András Alapítvány budapesti mintaiskolájában, a Budai Középiskolában 2017. április 12-én került megrendezésre az iskolanap, amelyen az elmúlt évekhez hasonlóan az OK Oktatási Központ is képviseltette magát.
A Mintaiskola által kínált színes programokra a diákok előzetes regisztráció segítségével jelentkezhettek. Az Alapítvány támogatásával tudományos előadásokon és Bruti stand-up comedy műsorán vehettek részt a jelenlévők. A 10. évfolyamos diákok idén is kaphattak egy egyórás ízelítőt az intézményekben elérhető tréningekből. Ezeken a tudatos pénzügyi döntések, az együttműködés és befektetéshez kapcsolódó kockázatok, valamint karrier és EU-s ismeretek kerültek a középpontba.
A szórakozva tanulás a játékos pénzügyi gyakorlati elemeken keresztül most sem maradt el. A diákok aktívan bevonódtak, előzetes ismereteikre építve sajátították el a mini programban megjelenő tudástartalmat.

//]]>