IKSZ videóverseny eredménye

TUDNIVALÓK

suliBox® rendszer működéséről

suliBox® célja:

Biztosítani az iskolás gyerekek számára egy saját iskolai rekeszt, ahol tanítási időben az értékeiket, nap végén pedig az otthon nem szükséges iskolai holmijukat tarthatják.

Miért jó a suliBox® a gyerekeknek?

• Egészségmegőrzés: Nem kell minden nap minden iskolai holmit hazacipelni, könnyebb iskolatáskával járhat iskolába.
  • Kényelem: Napközben bepakolhatja a saját suliBox® -ába a sportfelszerelését, értéktárgyait, kabátját, ami vándorlásnál különösen előnyös.
  • Zárható saját rekesz: Nem tűnnek el a gyerek dolgai. Kevesebb az otthonfelejtett holmi.

suliBox® értékmegőrző szekrény:

A szekrény: A suliBox®  értékmegőrző szekrények nagyon masszív, strapabíró kialakításúak. Rengeteg, a fémszekrényeknél nem általános extrával rendelkeznek, pl:
1,5 mm vastag acéllemez ajtók, biztonsági lakatkilincs, különleges felületkezelés, 180 o-ban kihajtható ajtók, ferdetető. A rekeszek számzáras biztonsági lakattal záródnak.

Méretek:      Rekesz: 30 cm széles, 35 cm magas, 50 cm mély
kényelmesen elfér benne egy iskolatáska, tornafelszerelés, könyvek, stb.

suliBox® értékmegőrző szekrény ára: 6.900,- Ft/tanév

Minimum 20 szekrény/iskola igénylése esetén történhet meg a telepítés. Megrendelni közvetlenül a metaloBox honlapján keresztül lehet.