Fakultáció 2017/2018
2017-04-24
MSOSZ a BGSZC Budai Középiskolájában
2017-04-26

Szakmák éjszakája

2017. április 21-én pénteken első alkalommal szerveztünk iskolánkban a „Szakmák éjszakája” alkalmából programokat. Az iskola szakmai munkaközössége színes programokkal várta iskolánk érdeklődő tanulói mellett az általános iskolai valamint a gimnáziumi tanulmányaikat végző diákokat és a felnőttképzési lehetőségek iránt érdeklődőket. Az egyik gépteremben gazdasági stratégiai játékokat próbálhattak ki, a kártyabarlangban a „Banking” kártyával ismerkedtek, a játékszobában a legújabb gazdasági társasjátékokat próbálhatták ki a résztvevők. Az élelmiszer vakteszt próbára tette a vállalkozó szelleműek érzékszerveit. A programokat jókedv, hangos nevetés, vidámság kísérte, önfeledten játszottak együtt a diákok és tanárok. Az est méltó befejezése volt volt Pestalics Ambus és barátainak fellépése. Igazi örömzene részesei lehettünk. Nagyon hangulatos, kellemes estét töltöttünk együtt. Köszönet minden szervezőnek és résztvevőnek.