IKSZ a BRFK-nál
2017-05-20
Operakaland
2017-05-22

IKSZ – ÁRVÍZVÉDELMI GYAKORLAT

A Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság a Budapest Mentőszervezettel együttműködve 2017. május 26-án 14:00 órától árvízvédelmi gyakorlatot tart, melyre középiskolások jelentkezését várják. A rendezvényen résztvevő, diákok részére a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság ellátást biztosít, továbbá a katasztrófavédelmi gyakorlatról, valamint az erre való felkészülésre fordított időről, azaz összesen 6 óráról közösségi szolgálat teljesítéséről szóló igazolást állít ki.

Regisztráció: fki.kozossegiszolgalat@katved.gov.hu

Aki jelentkezik, írjon a budaiiksz@gmail.com-ra, névvel, osztállyal, e-mail címmel, esetleg telefonszámmal.

További információk:

Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság Észak-budai Katasztrófavédelmi Kirendeltség
1033 Budapest, vihar u. 3.
tel: +36-1/459-2425

//]]>