Rajz pályázat siker
2017-05-07
Szecessziós projekt kirándulás
2017-05-13

Látogatás Kárpátalján

A Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum 20 tagintézményének közel 40 pedagógusa abban a szerencsében részesült, hogy az EMET Határtalanul! Kárpátaljai Akcióprogramjának támogatásával Kárpátalján járhattak 2017. április 5 és április 9 között. A mi iskolánkból Némediné Csörsz Viktória vett részt ezen az eseményen. A pedagógusok Beregszászon, Munkácson, Nagyszőlősön, Huszton és a Vereckei-hágón jártak, amelyek mind a történelemben, mind pedig a művészettörténetben nagy múltú magyar emlékhelyek. Ezen emlékhelyek meglátogatása mellett a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola Felsőfokú Szakképzési Intézetének munkáját anyagi és tárgyi (könyv) adománnyal segítettük, valamint szakmai együttműködésben vettünk részt. A BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziumának pedagógusa, Fülöp Márta tartott előadást a tehetségpontokról és a tehetséggondozásról.