Fotópályázat siker
2017-06-12
Barlangtúra
2017-06-15

Európa Nap Bonnban

Iskolánkat az a megtiszteltetés érte, hogy a május 6-án rendezett Európa Napon mi képviselhettük Magyarországot Bonnban. A német-magyar standon Kota Bálint és Nagy Máté tartottak prezentációt iskolánk fenntarthatósággal kapcsolatos programjairól és válaszoltak az érdeklődők kérdéseire. A látogatók sokasága, akik Magyarország kultúrájával és képzésével szerettek volna jobban megismerkedni, megállapították, hogy Zarándi Eszter a Német-Magyar Társaság kulturális megbízottja ismét maradandót alkotott hazájának bemutatása kapcsán. A diákok a látogatás kapcsán találkoztak még más jeles emberekkel is, mint Szegner Balázs magyar főkonzul,vagy Axel Voss EU képviselő.

A részletes beszámoló a csatolmányban olvasható.

Beszámoló

//]]>