Szülői értekezlet
2017-09-24
Élménybeszámoló a Fáy sikertáborból
2017-09-24

Tanévnyitó OK Pedagógus KLub

A program a 2017/18-as tanévben megvalósuló újításokkal, változásokkal kezdődött, mely a budapesti és nyíregyházi OK Oktatási Központok tréningjeire, az OK Projekt továbbfejlesztésére irányult. Ezután a kompetencia, a társadalom és a gazdaság összefüggéseiről beszélt Csufor Lilla, mely interaktív előadásban egy többféle kompetenciát fejlesztő, úgynevezett „botos” gyakorlatot is kipróbálhattak a bátor résztvevők. Ezt követte Dr. Vekerdy Tamás pszichológus, író, oktató fantasztikus előadása, aki bölcs gondolataival, egyedi stílusával és fergeteges humorával most is meghódította a közönséget. A gyermek és az iskola az idők vonatkozásában című előadásában olyan fontos témákat érintett, mint az írástanulás, a kamaszkori túlterheltség, a felnövekvő generáció számára szükséges készségek vagy a televízió és az okostelefon szerepe a belső képalkotásban.
Az előadásokat az OK Pedagógus Klub rendezvényeken megszokott Gasztro Klub zárta, amelyen az ősz édes ízeit kóstolhatták meg a vendégek. A különböző rétesek elfogyasztása közben kötetlen beszélgetésekre is lehetőség nyílt az előadók és a résztvevők között.

//]]>