Máltai Szeretetszolgálat
2017-10-11
2017-es “Szakmázz!” pályaválasztási börze a Hungexpón
2017-10-14

Azok az 50-60-as évek

A közeledő 1956. október 23-ai forradalom és az azt követő évtized korszakát megidézve készült kiállítás iskolánk márványfolyosóján. A forradalom eseményeit fotók és egy térkép, az időszak hangulatát használati eszközök, rádiók, telefonok, ruhák, kitüntetések, iskolai tanmenetek és plakátok érzékeltetik. Az idősebb generáció nagy örömmel nosztalgiázhat, mivel gyerekkorának szeretett édességeit is megtalálja egy tárlóban. A digitális nemzedék rácsodálkozhat a kurblis korcsolyára és a ” történelmi” időkből fennmaradt sífelszerelésre.
Köszönet a kiállítás létrehozásáért Giczi Imrénének, dr.Sárváry Mariannak, Deszk Erzsébetnek, Géczyné Megyeri Mariannak, Titi Máriának.
//]]>