Junior Ambassador program Hollandiában 2017
2017-11-09
Német nyelvi verseny a BGSZC-ben
2017-11-14

Továbbtanulási expók Érden

Az idei tanévben is jelen van a Budai Középiskola a nyolcadikosok számára megrendezett továbbtanulási expókon. Érden két általános iskola is színvonalas rendezvényen látta vendégül a középiskolákat. A Budai ezúttal is szivárványos standokkal mutatta meg sokoldalúságát, szakjait, programjait, diákéletét. A Batthyányban tornacsarnoki kavalkád, színes kínálat, műsorszámok, míg a Kőrösiben kerekasztal-beszélgetések, bemutatók, beszámolók várták a 8.-os tanulókat, akiket a felkészült diákok tájékoztattak. A két expón közreműködött Deszk Erzsébet könyvtáros tanárnő, Kántor Mónika tanárnő, Horváth Pál rendszergazda és Keszy-Harmath Dániel tanár úr, valamint Bajusz Éva, Czibere Loretta, Koczka Dávid, Lovass Attila, Sors Ádám és Váradi Zoltán gimnáziumi tanulók.

//]]>