Kislány a pokolban holokauszt monodráma
2017-12-10
Kerületi floorball diákolimpia
2017-12-15

Képregények az Esti magyarórán

A képregények volt az idei témája az Esti magyarórának, melyre a BGSzC iskolái közül a Harsányi János Szakgimnázium és Szakiskola és a Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium is küldött csapatokat a Budai mellett.

A jó hangulatú 4 órás rendezvény része volt a képregények fajtáiról és történetéről szóló félórás előadás, rókavadászat, keresztrejtvény, szókereső, a mindig nagy sikerű kvízjáték, valamint a csapatoknak készítenie kellett egy 3-5 kockából álló képregényt, amelyet röviden (sokan igen humorosan) be is mutattak.

12 csapat, közel 100 diák vett részt a rendezvényen, valamint több érdeklődő kolléga is megjelent. Mindegyik résztvevő csapat oklevéllel és mosollyal távozhatott. 😊

A helyezettek és díjaik:

  1. helyezett: X-ES ÓRA csapat (11. d) 12 000 Ft értékű könyvutalvány és torta
  2. helyezett: MANGA csapat (10. a) édesség
  3. helyezett: SZUPERGEKKÓK csapat (11. bk) édesség

Reméljük, mindenki jól érezte magát!

Kántor Mónika, Soós Györgyi, Keszy-Harmath Dániel

szervező tanárok

//]]>