Babits évfordulós pályázat
2018-01-21
Kémia hónapja
2018-01-24

Blake pályázat eredménye

A BGSZC Budai Középiskolája tanulói számára Spalovszky Csaba tanár úr meghirdette a BLAKE 2017 irodalmi és művészeti pályázatot William Blake, az angolszász kultúra és irodalom máig egyik legmeghatározóbb alakja születésének és halálának kerek évfordulója alkalmából. A pályázat két kategóriában zajlott, melyekre bármely tanuló bármennyi művével jelentkezhetett. Az irodalmi kategóriában műfordításokkal lehetett indulni, a művészeti kategóriában pedig bármilyen képzőművészeti alkotással, amelyek a pályázatban megadott versekhez kapcsolódtak.

A megannyi értékes és szép pályázat közül az alábbi tanulók értek el helyezést kiemelkedő munkájukkal:

IRODALMI KATEGÓRIA

  1. helyezett: Horváth Klaudia – 12.at osztály
  2. Garai Zsombor András – 10.b osztály
  3. Kozma Zsófia – 9.b osztály

MŰVÉSZETI KATEGÓRIA

  1. helyezett: Garai Zsombor András – 10.b osztály
  2. helyezett: Glatz-Kántor Botond – 9.nyb osztály
  3. helyezett: Takács Stefi – 10.b osztály

Gratulálunk a győzteseknek!

//]]>