Karácsonyi adományozás
2017-12-28
Auchan MIP
2018-01-05

Tanári karácsony

A már többéves hagyományra visszatekintő tanári karácsonyra ebben az évben is az iskola aulájában került sor. A programot a műsorvezető Keszy-Harmath Dániel tanár úr és a mexikói cajun nevű hangszeren játszó Dudás Bálint 9. A osztályos tanuló duettje kezdte a Jingle Bell Rock című számmal. Ez után a tanár úr Kántor Mónika és Soós Györgyi tanárnők segítségével humoros, karácsonyi kérdéseket is tartalmazó kvízjátékot vezettek le a tantestülettel, az elmúlt évek esti magyaróráinak mintájára. A könnyed pillanatok után a meghatottság ideje jött el, amikor is búcsút vettünk a nyugdíjba térő kollégánktól, a rendszergazda Horváth Páltól, majd Lakatos Tibor tanár úr szavalt el két költeményt, a karácsony szellemében. A Tenk Gabriella tanárnő által vezetett diákkórus széles dalválasztékát mutatta be, ezután a Majorné Bíró Éva tanárnő által vezetett tanári kórus négy klasszikus dalt énekelt el. A zenei produkciókat a Csörsz Viktória tanárnő vezette formáció zárta két rendhagyó, az élet örömét hirdető dallal. Végül az igazgatónő tolmácsolta jókívánságait, és megköszönte a szervezők munkáját.

Mindenkinek sikerekben gazdag 2018-as évet kíván a Budai Középiskola tanári kara!

//]]>