Húsvéti vásár
2018-03-30
Természettudományok a diáknapon
2018-03-31

90-es évek zenei kvíz a diáknapon

A Budai Középiskola idei diáknapján új játékkal ismerkedhettek meg a diákok, és megmérkőzhettek egymással a 90-es évekkel kapcsolatos zenei ismereteikben. A vetélkedő címe: Sounds like the 90’s. A 3-5 fős csapatok filmzenék és slágerek kategóriában mérettettek meg. Az első adás győztese a Jackson 4 nevet viselő csapat (a 11. BK osztály tagjai: Takács Brigitta, Freud Alexandra, Vasvári Márk és Nagy Borbála Orsolya), míg második alkalommal a Fugees csapat nyert (tagjai: Antal László 9. G osztály, valamint a 9. KNYA osztályból Bak Lukács Péter és Landszmann Mandula). Gratulálunk! A versenyen részt vett Markolt Zsuzsanna és Soós Györgyi tanárnők. A szervezők: Kántor Mónika Csilla tanárnő és Keszy-Harmath Dániel tanár úr.

//]]>