Újabb siker a Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenyen!
2018-03-04
Ortszeit/helyi idő – kiállítás a Márvány folyosón
2018-03-07

Tanulj szakmát! 2018 a MOM-ban

Idén is megrendezték a Tanulj szakmát! kiállítást a MOM Sport- és Rendezvényközpontban, amely ezúttal a “pénz hetére” esett. Az iskolák és a szakmák képviselői standokon és a színpadon mutathatták be színes kínálatukat. A Budai Középiskola több osztálya és tanára is meglátogatta a kiállítást, és sok érdekes előadást hallgathattak meg a Zola, televíziós műsorvezető által koordinált program során. Hallhattunk a média világáról, a fodrászatról, a cukrászatról, a mezőgazdasági munkákról, a vasutas szakmáról, de iskolánk profiljába tartozó hivatások, a kereskedő, az ügyintéző, a vállalkozó, a közgazdász is bemutatkoztak. A Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum parcelláján két iskola, köztük a Budai is, képviselte az egész Centrumot. A tájékoztatást adta és az érdeklődőket fogadta Galsi Anita, Ilyés Levente és Oberle Zsolt 11. D osztályos tanulók, Balog Krisztián rendszergazda és Keszy-Harmath Dániel tanár úr. A program összefogásában közreműködött még a szakmai munkaközösség több tagja is.

//]]>