Német verseny siker
2018-04-03
Állami kitüntetés pedagógusainknak
2018-04-04

Babits évfordulós pályázat eredménye

2018. március 28-án, a diáknap keretében megtartottuk  a 135 éve született Babits Mihály iskolai évfordulós pályázat eredményhirdetését. Négy kategóriában 21 tanuló pályamunkáját díjazta a zsűri oklevéllel és könyvutalvánnyal.
A Babits-versekhez készített illusztrációk közül díjazott lettek: Legény Anna 11.f, Ékes Annamária 10.c, Szabó Angéla 11.bb, Bakonyi Lilla 11.bb és Bányai Levente 11.bb osztályos tanulóink. A kiállított illusztrációkat a D épület 2. emeleti faliújságon láthatjátok a liftnél.
Babits Messze…messze című versére írt parafrázisok közül díjazott lettek: Márton Zalán 11.at, Bánhegyi Olívia 11.at és Hegedűs Nikolett 11.at osztályos tanulók.
Babits Hajnali szürkület és Három angyal című verseinek angolra fordításáért könyvutalványban részesültek: Katus Botond 9.a, Kis Alexa 9.a, Széles Gréta 12.ab és Czakó Barnabás 9.a osztályos tanulók.
Filmetűd kategóriában kiemelkedő teljesítményt nyújtottak: Soltész Roland 9.g, Pintér Kristóf – Domokos Viktória – Szalai Gréta 12.ct, Major Dániel 9.g, Kota Bálint – Nagy Máté – Nótás Zoltán 12.bb és Kis Anna 10.g osztályos tanulók. Gratulálunk a nyerteseknek!

//]]>