Állami kitüntetés pedagógusainknak
2018-04-04
Alkotni Arany!
2018-04-13

Költészet napi kvíz

2018.április 11-én 13.30-tól zajlott Sági Zsuzsa tanárnő szervezésében a Költészet napja alkalmából megrendezett kvíz. 70 diák vett részt 11 csapatban. A vetélkedő nagyon jó hangulatban zajlott 4 fordulóban. A csapatok tanárrabszolgákat vásárolhattak hat pontért, akik segítettek a helyes megoldásokat kitalálni.Győztes csapat lett a Költők csapata 48,második helyezett lett a Gyros tál csapata 40 ponttal, holtversenyben harmadik helyezést ért el 39 ponttal a Soros-terv,  a Pumák és a Haragos Csörsz csapata.

A szervezésben részt vett még Markolt Zsuzsa és Sági Andrea, rabszolgák voltak Tenk Gabriella, Keszy-Harmath Dániel, Deszk Erzsébet, Frei György és e cikk írója, Sárváry Mariann.
A részletes eredmények a 2.emeleti faliújságon is láthatóak.
//]]>