Vállalkozási és bérügyintéző
2017-05-01
Bécsi kirándulás
2017-05-05

Kereskedő

OKJ szám: 54 341 01

Különböző árucikkek beszerzésével és értékesítésével foglalkozik. Megszervezi és lebonyolítja a készletezést, raktározást; nyilvántartja a készleteket és gazdálkodik a készletekkel. Ellátja az adott kiskereskedelmi egység szabályszerű üzemeltetésével kapcsolatos feladatokat. Képes vállalkozást létrehozni, működtetni és megszüntetni. Irányítja, szervezi és ellenőrzi a kiskereskedelmi vállalkozás működését, ellátja a nyilvántartással és adatszolgáltatással kapcsolatos feladatokat. A szakképesítéssel rendelkező képes kialakítani a bolthálózat szabályai szerint az üzlet külső/belső arculatát, választékát, biztosítani a személyi és tárgyi feltételeket.

Betölthető munkakörök: 

  • Kereskedelmi tevékenységet folytató egység vezetője
  • Kereskedő
  • Vezető eladó
//]]>