Esernyők a folyosón
2017-12-27
Tanári karácsony
2018-01-05

Karácsonyi adományozás

A nagy sikerű adományozási akciónk az idén is folytatódott. Hasonlóan az előző évihez az OTP Bank, az OTP Fáy András Alapítvány, a Humanitas szociális alapítvány, a Jászárokszállási Deák Ferenc Gimnázium és iskolánk gyűjtött közösen a rászorulóknak. A gyönyörűen feldíszített zsákokba a tartós élelmiszereken kívül édességek és játékok is kerültek. Az ajándékokat a jászsági, a nyírségi és a dél-alföldi rászoruló családokhoz juttattuk el. Az átadó ünnepség felejthetetlen és szívszorító élményét  Cziffra Bettina, aki egyben moderátor is volt, Bányai Levente, Viczián Máté és Bakó Levente élhette át diákjaink közül. Az idén a Humanitas szociális alapítvány jóvoltából három óvodában is örülhettek a sok szép játéknak.

Köszönjük minden diákunknak, tanárunknak és támogatónknak a segítséget!

 

//]]>