EU-napi korcsolyázás
2018-02-06
Az Eötvös József szónokverseny idei 1. fordulója
2018-02-15

Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola címet kapott a BGSZC Budai Középiskola

Ünnepélyes keretek között adták át a BGSZC Budai Középiskolájának a Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola címet 2017. április 7-én.

“Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola megtisztelő címmel a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) azon iskolák fiatal fogyasztókért tett intézkedéseit, hozzáállását értékeli, amellyel az iskolák a tanulóik között a fenntartható tudatos fogyasztói szemlélet általánossá válásához és a fiatal fogyasztók gyakorlatban használható ismereteinek a bővítéséhez járulnak hozzá. ”

A díszes oklevelet Keszthelyi Nikoletta a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkára adta át.

//]]>