Természettudományok a diáknapon
2018-03-31
Az Eötvös József szónokverseny regionális döntője
2018-03-31

Mintaiskolás programok a diáknapon

Az OTP Fáy András Alapítvány budapesti mintaiskolájában  március 28-án került megrendezésre az iskolanap, amelyen az elmúlt évekhez hasonlóan az OK Oktatási Központ is képviseltette magát. A Mintaiskola által kínált színes programokra a diákok előzetes regisztráció segítségével jelentkezhettek.
9. évfolyamos diákok játékos minitréningen vehettek részt, gyarapítva ezzel pénzügyi ismereteiket.
Az Alapítvány támogatásával nagy érdeklődéssel várt előadókat hallgathattak meg diákjaink. Trunk Tamás fiatal kora ellenére a TED sikeres előadója. A fiatalokat nagyban érintő kérdésekről beszélgetett velük. Hová tart a Z generáció, hová tartunk mi? Tényleg olyan nehéz minket elviselni ? Vagy egyszerűen kreatívak, gyorsak és öntudatosak vagyunk ? Mik azok a márkák, amik “fogyasztóként” és majd munkavállalóként megérintenek minket ? Miért tudunk órákat sneakerekről beszélni egymással és valóban hová tartunk bennük?
A másik előadó Dobó Mátyás volt, aki a Jövő digitális trendjei címmel tartott előadást.
A nap záróeseménye TraBarna stand-up comedy műsora volt, amelyre zsúfolásig megtelt az iskola tornaterme.
Köszönjük az Alapítványnak!

//]]>