Versenysiker
2018-10-10
Eötvös József történelem verseny eredménye
2018-10-14

Biatorbágyi börze 2018

A Budait már szinte családtagként üdvözölte a Biatorbágyi Juhász Ferenc Művelődési Központ, ráadásul idén is elsőként építettük fel a legszínesebb standot, és elsőként mesélhettünk a színpadon iskolánkról. Az iskola vonzáskörzetéből érkező általános iskolai tanárok, tanulók és az ő szüleik megtekinthették a Kántor tanárnő vezette standot, fontos információkhoz juthattak a diákoktól a budais szakokat illetően, és néhány kérdés megválaszolása után finomságokat is nyerhettek. Közben a színpadon az idén rendhagyó módon párbeszédes formában tartott bemutatót tanár és diák; osztályfőnök és jobbkeze: Keszy tanár úr és Máté. Itt is sok érdekesség hangzott el, és a nézőtéren ülő diákok kérdéseket tehettek fel az iskola képviselőinek.
A Budai csapatát erősítette:
Kántor Mónika Csilla angoltanár, a 12. D osztályfőnöke
Keszy-Harmath Dániel magyartanár, a 11. A osztályfőnöke
Dankó Dóra 12. D
Gonda Armand 11. A
Lugosi Máté 11. A
és Molnár Valentina Antónia 12. D osztályos tanuló.

//]]>