Felvételi előkészítő
2018-09-26
Gólyatábor élménybeszámoló
2018-10-03

Mintaiskolás szülői értekezlet

Szeptember 10-én – az elmúlt években megszokott módon – az OTP Fáy András Alapítvány és az OK Projekt bemutatásával indult a Budai Középiskolában a 9. évfolyamos diákok szüleinek szóló összevont szülői értekezlet.

Az eseményen Giczi Imréné igazgatóhelyettes és Dimény Katalin, a budapesti OK Oktatási Központ intézményvezető-igazgatója mutatták be az érdeklődőknek a Mintaiskola programot, annak korábbi támogatásait, jövőbeli lehetőségeit, valamint az oktatóközpont programjait, pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási és karrier tréningjeit, élménydús táborait és más színvonalas programjait, rendezvényeit.

A szülők visszajelzése rendkívül pozitív volt a tájékoztatót követően, többen jelezték, mindenképp élni szeretnének az Alapítvány nyújtotta lehetőségekkel.

//]]>