Média konferencián jártak diákjaink
2018-11-21
Liliom színházi előadás
2018-12-03

Határtalanul – Kárpátalján

A BGSZC Budai Középiskolájának tanulói egy újabb sikeres Határtalanul! pályázat keretében utaztak el Kárpátaljára. Testvériskolánk a II.Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola Felsőfokú Szakképzési Intézete. A kölcsönös kirándulások nagy sikerrel záródtak, jó kapcsolatok, barátságok születtek. Utazásunk során eljutottunk Kárpátalja híres magyar településeire (Beregszász, Munkács, Csetfalva), és megtekintettük természeti szépségeit pl. Szinevéri-tó, Sipot vízesés, Talabor folyó. Megkoszorúztuk Huszt váránál a Kölcsey emlékfalat és a Vereckei-hágón felállított emlékművet. A kirándulások lezárásaként közös blog elkészítésére került sor.

Szervező tanárok: Csörsz Viktória, Deme Éva, Keszy-Harmath Dániel

//]]>