KÖSZ! 2017 közösségi szolgálat program
2018-11-17
Határtalanul – Kárpátalján
2018-11-29

Média konferencián jártak diákjaink

EPSON MFP image

Dr. Schrankó Péter az OTP Fáy András Alapítvány ügyvezető igazgatója és Nagy Zoltán Péter az OTP marketing igazgatója közös szakmai előadást tartott a november 14. és 16. között megrendezett Marketing Summit Hungary konferencián, amelyen 30 budais diák is részt vehetett az Alapítvány jóvoltából.

A konferencián, amelynek alaptémája a brand- és márkaépítés volt, számos szakember előadott a legújabb trendekről, influenszerekről, jó gyakorlatokról, kampányokról, közösségi médiáról. Dr. Schrankó Péter és Nagy Zoltán Péter az OK Projektet, annak szakmai felépítését és munkáját, a kialakított oktatási rendszert, illetve annak nemzetközi és hazai sikereit mutatták be.

A diákok részletes beszámolója a csatolt fájlban található:

Marketing Summit Hungary Top 50

//]]>