Egészségnap a Budaiban
2019-02-21
Kémia hónapja
2019-02-28

Anonymus verseny

Immár hagyománynak számító iskolai történelmi vetélkedőnk 3. fordulójára 2019. február 18- án került sor. Az Anonymus emlékversenyen a 10. évfolyam diákjai közül 9 csapat mérte össze tudását. Kozma Géza tanár úr villámkérdésekkel bombázta a versenyzőket, Soós Györgyi tanár nőnél történelmi képkirakót játszhattak, Tótka Zsuzsanna tanárnőnél filmrészletet nézhettek a versenyzők és ehhez kapcsolódóan megválaszolták Kocsis Zsolt tanár úr furfangos kérdéseit. Schlagerné Kónya Anita felügyelte  az activity játékot, ahol egymásnak magyarázhatták el kézzel-lábbal-szóval az adott fogalmakat, eseményeket, Varga Adrienn tanárnő pedig a keresztrejtvény kitöltését ellenőrizte.

A végeredmény a következő lett:

  1. Hely:   No Name (10.E) -Lénárd Ádám, Szabó Tóbiás, Mártha Kristóf, Brown Martin
  2. hely:  Szandokán (10.C) – Berezali Orsolya, Járfáa Anna, Bourel Estilla, Tóth Laura 
  3.  hely: Budai elit (10. C) – Lakatos Áron, Faragó Norbert, Steixner Gergő, Székely Bendegúz

A helyezettek finom csokit és oklevelet kaptak. A jutalmazásban ismét segítségünkre volt Giczi Imréné Manyi néni és Sárváry Mariann tanárnő. 

A törisek nevében minden résztvevőnek köszönjük a megjelenést és gratulálunk! Reméljük a jövő évi 11.évfolyamos versenyen számíthatunk rájuk.

//]]>