Szóbeli felvételi
2019-02-18
Anonymus verseny
2019-02-26

Egészségnap a Budaiban

2019.02.21-én 19 osztály részvételével egészségnapot tartottunk, melynek központi témája az egészséges táplálkozás, egészséges életmód, és a napjainkban egyre inkább terjedő cukorbetegség megelőzése. Diákjaink tápanyag kimutatási kísérleteket végeztek, vérnyomást mértek, BMI-t számoltak, egészséges életmódra nevelő játékos feladatokat oldottak meg.

3. helyezést ért el, azonos pontszámmal, 12. e és 10.e, 2. helyezést a 10.b, 1.helyezést pedig szintén azonos teljesítményt nyújtva a 11.a és 11.e osztályok. Gratulálunk minden résztvevőnek és köszönjük a szervezésben szerepet vállaló Semmelweis egészségverseny 3. fordulójába jutott 11. évfolyamos diákoknak: Dzimba Dánielnek, Fábián Bernadettnek, Mike Ernőnek, Oláh Pannának és Trenovszki Ivettnek! 

//]]>