Nemzetközi Pí-nap
2019-03-11
Eötvös József szónokverseny regionális fordulója
2019-04-01

NAV tematikus nap

A végzős szakgimnáziumi tanulóink olyan tematikus napon vettek részt, ahol megismerhettek a Nemzeti Adó- és Vámhivatal tevékenységével, illetve a vállalkozás alapításához és az adózáshoz kapcsolódó hasznos gyakorlati tanácsokkal is ellátták őket a meghívott szakemberek.Gláser-Katona Zsuzsanna a Brand Way  Compass Kft. ügyvezető igazgatója, a Health-ness Alalpítvány kuratóriumi elnöke egy vállalkozás alapítását mutatta be lépésről lépésre, rámutatva a tervezés fontosságára. Gláser Tamás egyetemi tanár a szellemi tulajdon védelméről, ezen belül az iparjogvédelemről tartott előadást, kiemelve a találmányok szabadalmi védettségének jelentőségét. A NAV operatív szakemberei pedig intézkedési bemutatót tartottak, illetve a hamis termékek felismerését segítő gyakorlati tanácsokkal látták el a hallgatókat. Tanulóink szakmailag nagyon hasznosnak és emellett érdekesnek találták a programot, 

//]]>