SuliBox 2019/2020 tanév
2019-09-18
Gólyatábori élménybeszámoló
2019-09-21

Mintaiskolai szülői értekezlet

Az elmúlt évek jól bevált iskolai értekezletén bemutatásra kerültek a BGSZC Budai Középiskolájának és az OTP Fáy András Alapítvány OK Projektjének közös munkái, eredményei. Az eseményen Giczi Imréné, az iskola igazgatóhelyettese és Dimény Katalin, a budapesti OK Oktatási Központ intézményvezető-igazgatója mutatták be az érdeklődőknek a Mintaiskola programot, annak korábbi támogatásait, jövőbeli lehetőségeit, valamint az oktatóközpont programjait, pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási és karrier tréningjeit és más színvonalas, élménydús táborait, rendezvényeit.

A tájékoztatót követően a szülők pozitívan jeleztek vissza és egyöntetűen jelezték, támogatják, pozitívan várják ezeket a lehetőségeket.

//]]>