Rendhagyó irodalomóra az Auguszt Cukrászdában
2019-10-01
A világ leghosszabb tanórája
2019-10-06

Influencer fesztiválon jártunk az OTP Fáy András Alapítvány szponzorálásával

Amióta a BGSZC Budai Középiskolájában tanulok, volt szerencsém nagyon sok konferencián részt venni. Ezek közül szerintem a szeptember 13-án megrendezésre kerülő, Influencer Festival sikerült a legjobban. Nagyon jól meg volt szervezve az egész rendezvény. Olyan témákról beszéltek, ami teljesen új volt számomra, ezért sok dolgot tanultam belőle. A meghívott személyek olyanok voltak, akiket a legtöbb fiatal ismer és szeret, így még érdekesebb volt az előadásuk. A kedvenc előadásom az volt, amikor Istenes Bence és Vaszary Ádám beszéltek a tartalomstratégiáról, és hogy mik a kihívások az influencer marketinget illetően. Itt tudtam meg a legtöbb új információt, amiről senki nem szokott beszélni. Amióta volt ez a konferencia többször figyelek fel az interneten olyan dolgokra, amik ott elhangoztak. A szervezés is kiváló volt, az ott dolgozók kedvesek, türelmesek voltak. Összességében az eddigi legjobb konferencián vagyok túl, amit nagyon élveztem. Köszönöm a lehetőséget, hogy ott lehettem. (Egy diák a 12.ak osztályból)

//]]>