Szólások-közmondások az Esti magyarórán
2019-12-17
Szinházlátogatás
2019-12-19

Bécsi adventi kirándulás

A Budai minden évben ellátogat a bécsi ádventi vásárokba. Ezúttal is két teljes buszt töltött meg a diákság és a tanári kar. Jó hangulatban telt az út, sok ismeretet szerzett mindenki az idegenvezető-csoportszervező Bencze Melinda és Stréda Eszter tanárnőktől. A kora délutánt a Műszaki Múzeumban töltöttük, ahol érdekes programokon vettünk részt (dolgozói kiállítás, média szekció, háztartási gépek tára, vasúti szerelvények stb.). Késő délután a vásárok és sétálóutcák mellett a bécsi kávéházak és cukrászdák látogatása is lázba hozta az utasokat. A diákok kísérőtanárai ebben az évben: Stréda Eszter, Bencze Melinda, Bicskei Petra, Spalovszky Csaba, Csákváry-Kovács Rózsa, dr. Keszy-Harmath Dániel és Kocsis Zsolt tanárok voltak.

//]]>