Bécsi adventi kirándulás
2019-12-17
Pót nyílt nap 2020. január 28-án, kedden
2020-01-09

Szinházlátogatás

A 11.e osztállyal fergeteges előadást láttunk december 18-án a József Attila Színházban Hargitai Iván rendezésében A király beszéde címmel. A beszédhibás VI.György királyt bravúrosan keltette életre Fila Balázs, Mucsi Zoltán mutatta meg új arcát az ausztrál beszédtanár szerepében. Az örökké szivarozó Winston Churchill szerepét Mihályfi Balázs játszotta. A varázslatosan szép díszletet Horesnyi Balázs álmodta színpadra. Egy perc üresjárat nélkül sikerült elhitetni a nézőkkel, hogy a II. világháború küszöbén járunk. Az előadás hangos bravózással és a gimnazisták elismerő füttyszólamaival végződött. Ajánljuk más osztályoknak is. Felemelő élményben lesz részük. A színházlátogatást dr. Sárváry Mariann tanárnő szervezte.

//]]>