EBÉDBEFIZETÉS 2020. ÁPRILIS HÓNAPRA
2020-03-09
Tájékoztatás szülőknek és tanulóknak a digitális oktatásról
2020-03-16

Digitális oktatás

Tisztelt Szülők, kedves Diákjaink!

A hírekben már mindenki tájékozódott arról, hogy az iskolák, így  a BGSZC Budai Középiskolája is 2020. március 16-tól digitális oktatásra áll át. Az iskola tantestülete már a hétvégétől kezdve azon dolgozik, hogy megtaláljuk a lehetséges megoldásokat. Egységes dokumentációt és tanulói felületet fogunk kialakítani. Leghamarabb hétfő délután érkeznek az első információk. Kérem, hogy mindenki folyamatosan figyelje a honlapot és a Kréta üzenőfalát, mert a legfontosabb tudnivalók ezeken fognak megjelenni.

Mindannyiuk megnyugtatására, azon leszünk, hogy sikeren befejezzük a tanévet és végzőseink sikeres érettségi vizsgát tegyenek.

A szülőket kérem, hogy a diákok is folyamatosan figyeljék ezeket a csatornákat és legyenek otthon, hogy kommunikálni tudjunk velük.

Iskolavezetés

 

//]]>